MOBILE VERSION

Autor: Noktis (27-05-2008, 17:23)

Spolszczenie do Diablo 2 Lord of Destruction

Jako że spolszczenie do Diablo 1 / Hellfire zostało już zrobione (ale jeszcze będzie kolejna wersja blink1.gif), "zangielszczenie do Diablo 2 LoD" tez zostało zrobione, to teraz przyszła pora na "Spolszczenie do Diablo 2 Lord of Destruction". Zostało ono zrobione z myślą o tych, którzy posiadają anglojęzyczną wersję Diablo 2/LoD. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie "Diablo 2 LoD Mod PL".
Autor: Noktis (03-05-2008, 20:43)

Diablo Przebudzenie - Test

Z przyjemnością informuję, iż ruszyły testy nowej wersji modyfikacji do Diablo 1 "Przebudzenie" Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie moda Przebudzenie czyli na stronie "Awake Mod"
Autor: Noktis (24-04-2008, 23:14)

Update Kroniki, Mediaplayer i Diablo Pol-1 Day

Dzisiaj Kronika powiększyła się o kolejne działy. Dodana została nowa sekcja "Wprowadzenie do gry", gdzie znajdują się wstępne informacje dotyczące gry oraz tutorial. Nowe działy w tej sekcji "Informacje Wstępne", "Wprowadzenie i Tutorial", "Interfejs Gry", oraz "Podsumowanie Sterowania". Pozostałe działy, które dodałem to: "Info o Przedmiotach", "Przedmioty Questowe", "Inne Przedmioty", "Obiekty w Podziemiach" oraz "Multiplayer" . Natomiast w sekcji Świat Diablo dodane zostały "Przedmioty w Khanduras" oraz "?bohaterowie,81".

W lewym menu pojawił się również dział "Mediaplayer", gdzie można obejrzeć różne materiały filmowe związane (lub nie) z Diablo Hellfire. Czytaj więcej >>
Autor: Noktis (12-03-2008, 0:12)

Diablo Hellfire - update

Kronika doczekała się kolejnej aktualizacji, tym razem w końcu został dodany dział Czary oraz Kalkulatory. Sekcja Świat Sanktuarium zmieniła nazwę na Świat Diablo i dodane zostały do niej działy Bestiariusz , Librarius Ex Horadrim oraz Natura Kamieni Dusz. W sekcji INNE dodałem dział Diablo & Diablo 2 w którym znajdują się różnice oraz podobieństwa pomiędzy tymi grami. Jeśli dobrze pójdzie to ukaże się jeszcze kolejne spolszczenie do Diablo Hellfire i prawdopodobnie będzie to już finalna wersja tego projektu. Póki co, należy jeszcze troszkę poczekać.
Autor: Noktis (17-12-2007, 19:41)

Diablo Hellfire - nowe działy

Kronika doczekała się kolejnego update’u. Tym razem dodałem dział Unikaty, w którym zaprezentowane są wszystkie unikalne przedmioty dostępne w Diablo / Hellfire. Nowym działem są również Niewykrywalne Unikaty, w którym znajdują się unikaty praktycznie nie do znalezienia w grze, oraz dział dotyczący. Prawdopodobieństwa wypadania unikatów. Jeszcze przed końcem roku powinienem do kroniki dodać kolejne działy.
Autor: Noktis (06-12-2007, 2:11)

Mega update

Jak zapowiedziałem w poprzednim newsie, dzisiaj w Kronice nastąpiło sporo zmian. Zaktualizowałem dział Doświadczenie, w którym teraz możemy przeczytać więcej informacji na jakiej zasadzie otrzymujemy doświadczenie. Dodałem nowy dział Zdobywanie doświadczenia zawierający tabelkę prezentującą miejsca z informacjami, kiedy i gdzie będziemy dostawać najwięcej expa. Chciałbym podziękować Modelowi, za małą pomoc w przygotowaniu tego działu. Kolejnym nowym działem jest Diablo 1 na PSX, w którym przedstawione jest Diablo przeznaczone dla Playstation. Chciałbym również podziękować Dithrimowi, za udostępnienie swojego filmu na potrzeby artykuly. Ostatnią nowością jest pojawienie się nowej sekcji „ŚWIAT SANKTUARIUM”, gdzie będą znajdować się informacje dotyczące świata Diablo. Obecnie dodałem informacje na temat Czarów i Magii występujących w Świecie gry Diablo. Przy okazji chciałbym podziękować Sarlack’owi, który pomógł mi przy tworzeniu tego działu.
Autor: Noktis (26-11-2007, 0:36)

Update

Uaktualniony i przerobiony został dział Battle.net. Już niebawem można sie spodziewać dodania kolejnych działów do kroniki.
Autor: Noktis (10-08-2007, 21:24)

Diablo Battle.net

Dzisiaj do Kroniki dodałem kolejny dział, tym razem jest to Battle.net. W sumie ten dział był gotowy już w wakacje ale jakoś tak wyszło ze dodany został właśnie dzisiaj. Niebawem powinny pojawić się kolejne działy dotyczące Diablo 1 Hellfire, póki co zapraszam do studiowania działu Battle.net, mam nadzieję ze zawarte w nim informacje okażą się wam pomocne.
Autor: Noktis (08-08-2007, 21:31)

Nowy dział i programy do Diablo Hellfire

Dzisiaj do „Kroniki Noktisa” dodałem nowy dział „Konwersja”, w którym opisałem sposób konwersji postaci z Diablo do Hellfire wraz z wszystkimi przedmiotami w ekwipunku. Również do działu Download/Programy dodałem dwa zmodyfikowane przeze mnie Trainery "Legit's Trainer modified by Noktis" i "Friendly Trainer by Noktis", dzięki którym będziemy mogli eksportować / importować znalezione przez nas itemy. Trainery posiadają również opcję Backupu i wczytywania postaci. Natomiast obydwa Trainery nie posiadają opcji cheatowania i hackowania, jak inne programy tego typu, więc nie są przeznaczone dla Cheaterów toung.gif
Autor: Noktis (23-07-2007, 21:32)

Spolszczenie do Diablo nowe wersje

Dzisiaj do działu Download/Spolszczenie trafiła kolejna wersja spolszczenia do Diablo 1 zarówno w wersji „zwykłej” (Diablo Mod PL v1.3) jak również w wersji przeznaczonej dla battle.net (Diablo Mod PL v1.7 Pro - Edycja Battle.net). Zmiany jakie doszły w tej wersji to poprawienie kilku drobnych błędów, dodałem tłumaczenie dialogów z ksiąg, gdyż wcześniej zapomniałem ich dodać, dodałem nowy interfejs graficzny z nowa czcionką (menu statystyk i panel), dodatkowo w spolszczeniu przeznaczonym dla battle.net doszły takie dodatki jak: Play v1.09 Off HD, AutoSet Map On oraz Grey Town i Grey Mode – zrobione przeze mnie tryby szarości (widzimy grę w szarym kolorze blink1.gif) Mam również prośbę do wszystkich grających w Diablo Mod PL – jeśli napotkacie na jakiekolwiek literówki w tekstach to dajcie mi o tym znać na maila. Z góry dzięki.