MOBILE VERSION

Autor: Noktis (14-05-2016, 21:13)

Turniej Powrót do Tristram 2

Epicentrum Diablo zaprasza na turniej w którym śmiałkowie zmierzą się ze sobą w walce o chwałę i 666 złotych.

Zapisy do turnieju rozpoczynają się z dniem dzisiejszym i potrwają do 5 czerwca 2016 roku włącznie. Do turnieju można zapisać się tylko jedną profesją. Wymagane jest nagrywanie walk.

Turniej Powrót do Tristram 2 rozpocznie się 6 czerwca 2016 roku i potrwa do rozegrania wszystkich walk. Pierwsza runda - każdy z każdym. Druga runda awans 4 najlepszych - walka o nagrodę główną.

Zasady walki standardowe - do 3 wygranych rund, pijąc tylko między rundami, bez hacków. Wszelkie kwestie sporne gracze rozstrzygają między sobą. Wszelkie odstępstwa od reguły za zgodą przeciwnika.


Zapisy w komentarzach na http://diablo1.info/old.php?function=show_all&no=632
Autor: Noktis (11-05-2016, 22:18)

Aktualizacja działu "Książki"

Kiedyś pojawił się komentarz, by zaktualizować dział dotyczący książek z świata Diablo, gdyż brakowało w nim kilku powieści wydanych w ostatnich latach. Dzisiaj dział został zaktualizowany i obecnie zawiera aż osiemnaście pozycji związanych z Diablo, takich jak powieści, e-booki i komiksy.
Autor: Noktis (01-05-2016, 12:31)

Przywrócono download

Jakiś czas temu większość linków w dziale download przestało działać. Było to związane z usunięciem plików z serwera, na którym się znajdowały. Dzisiaj wszystko powinno już działać prawidłowo. Gdyby jeszcze wystąpiły jakieś problemy, to dajcie znać. Prawdopodobnie niebawem dział download zostanie zmodernizowany, niektóre znajdujące się tam pliki są zbędne i zostaną usunięte. Jeśli uważacie, że czegoś w tym dziale brakuje i powinno zostać dodane, to możecie napisać mi o tym na maila bądź w komentarzu, a ja w marę możliwości postaram się to dodać.

Autor: Noktis (25-04-2016, 17:05)

Dubbing do Warcraft: Orcs and Humans

Lekka odskocznia od tematyki Diablo :-). W związku ze zbliżająca się premierą filmu Warcraft, postanowiłem zorganizować dubbing i polską lokalizację Warcraft 1. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun projektu, natomiast więcej info dostępne jest na stronie noktis.ovh.org oraz Facebooku.


Autor: Noktis (24-04-2016, 20:49)

Powrót Epicentrum Diablo

Rok temu dość niespodziewanie z sieci zniknął prowadzony przez Blesseda, serwis Epicentrum Diablo. Jednak jak się okazuje witryna nie zniknęła na zawsze, gdyż kilka dni temu serwis powrócił i znajduje się pod nowym adresem http://diablo1.info/. Kto wie... być może Bless zorganizuje jeszcze jakiś turniej dla starych wyjadaczy D1?

Autor: Noktis (21-03-2016, 23:12)

Kronika w angielskiej wersji językowej

Od dzisiaj Kronika Diablo dostępna jest również w angielskiej wersji językowej. Póki co nie jest tak rozbudowana jak polska wersja strony, ale planuję jeszcze dodać kilka działów. Gdybyście znaleźli na stronie jakieś błędy to poinformujcie mnie o tym. Zachęcam również do komentowania, jak wam się podoba wygląd strony i co byście dodali lub zmienili na stronie.


Autor: Noktis (09-02-2016, 21:26)

Mod Przebudzenie v6.9b

Modyfikacja Diablo Przebudzenie została zaktualizowana do wersji v6.9b. Dodano drobne zmiany w kodzie skrytki oraz zaktualizowana Diablo Torch. Teraz w trybie multiplayer dostępna jest opcja "Party" czyli pokazywane na ekranie informacji o lokacji w której znajdują się pozostali gracze w grze. Inną ciekawą zamiana to pokazywanie na mapie pozycji innych graczy. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie projektu http://diablo1.ovh.org/awake/

Autor: Noktis (08-02-2016, 23:30)

25 lecie Blizzard

Za 25 lat tworzenia jednych z najbardziej epickich wspomnień, przyjaźni i growych doświadczeń... w ogóle. Nie możemy się doczekać co przyniesie przyszłość i jesteśmy podekscytowani następnymi 25 latami z wami u boku. Dziękujemy!


Autor: Noktis (19-09-2015, 21:51)

Aktualizacja Kroniki cz.2.

Już praktycznie kod wszystkich działów na stronie został zoptymalizowany. Niektóre działy zostały przerobione, ponadto zaktualizowano i zoptymalizowano większość grafik znajdujących się na stronie. Niebawem będę aktualizował zawartość niektórych działów oraz dodawał nowe, które już od dawna planowałem dodać. Na razie mogę powiedzieć, że na pewno zostanie zaktualizowany dział Ciekawostki i pojawi się nowy dział w sekcji "Inne wersje".

Autor: Noktis (09-09-2015, 20:50)

Aktualizacja Kroniki cz.1.

Kilka tygodni temu strona została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz specyfikacji HTML5. Niestety większość działów strony musiało zostać przepisana i dostosowana do nowej specyfikacji. Zaktualizowano sekcje: HOME, WPROWADZENIE DO GRY oraz częściowo DIABLO 1/HELLFIRE (od działu Prolog do Battle.net). Większość działów została przebudowana i zaktualizowana. Wprowadzono nowy styl tabelek, obrazki otwierają się od teraz poprzez Litebox, dodano grafiki potworów unikalnych do działu Bossowie, dodano nowe obiekty do działu Obiekty w podziemiach, w dziale Battle.net dodano sposób konfiguracji portów w routerze Livebox. Generalnie większość zaktualizowanych działów wygląda inaczej.

W planie jest kolejna aktualizacja i co najważniejsze, w przyszłości na stronie pojawią się nowe działy, gdyż jest jeszcze kilka tematów związanych z Diablo 1, które mogę wam przedstawić na łamach Kroniki.