MOBILE VERSION

Autor: Noktis (15-05-2007, 9:58)

Turniej Diablo 1

"Redakcja Diablo1.pl zaprasza na turniej, który rozpocznie się już w tą niedzielę tj 20 maja, na nowo powstałej drugiej już Arenie by Noktis. Na Arenie bez kolumn zmierzą się magowie, lecz nie tylko oni. Do turnieju zaproszenie są również wojownicy jak i łucznicy, którzy chcą się zmierzyć z magami walcząc w kategorii "zabójca magów". Przewidziane są dwa osobne rankingi jeden dla magów drugi dla pozostałych klas postaci. Będzie to doskonała okazja do treningu i/lub dobrej zabawy."
Zapisy przesyłajcie do Blesseda na maila blessed@diablo1.pl.


Comments


Noktis
08-06-2007, 18:18
Rozpoczałem prace nad jednym dzialem wiec niebawem powinien sie pojawic. A co do unikatów to bedę dodawał zarówno z Diablo 1 jak i z Hellfire

Maciej
08-06-2007, 0:23
ok spoko. Chodzi tylko o to że bym chciał sobie czasem poprzegladać bossów albo jakieś unikatu. Jak byś mógł to dodaj też unikaty z hallfire. Wiem że są bo trafiłem na gladiator's ring. A w tym dziale przedmioty jest napisane który trzeba mieć poziom żeby dany przedmiot mógł się trafić tak? Bo jakoś mojemu kuzynowi te różne przedmioty wypadały wcześniej niż tam jest napisanen Dziwne.. Ale to w hellfire. I tak wogóle to szacunek dla ciebie bo ja np. nie umiałbym za nic takiego moda zrobić. hmm.. może kiedyś? A tak wogóle ile masz lat? ;)

Noktis
07-06-2007, 14:46
OK spróbuje coś dodać do niedzieli, ostatnio siedzie przy modzie Diablo przebudzenie więc nie zajmowałem sie Kroniką.

Maciej
07-06-2007, 11:16
Kiedy będzie dodana następna podstrona? Zaglądam tu codziennie i nic...

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)