MOBILE VERSION

Autor: Noktis (09-09-2015, 20:50)

Aktualizacja Kroniki cz.1.

Kilka tygodni temu strona została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz specyfikacji HTML5. Niestety większość działów strony musiało zostać przepisana i dostosowana do nowej specyfikacji. Zaktualizowano sekcje: HOME, WPROWADZENIE DO GRY oraz częściowo DIABLO 1/HELLFIRE (od działu Prolog do Battle.net). Większość działów została przebudowana i zaktualizowana. Wprowadzono nowy styl tabelek, obrazki otwierają się od teraz poprzez Litebox, dodano grafiki potworów unikalnych do działu Bossowie, dodano nowe obiekty do działu Obiekty w podziemiach, w dziale Battle.net dodano sposób konfiguracji portów w routerze Livebox. Generalnie większość zaktualizowanych działów wygląda inaczej.

W planie jest kolejna aktualizacja i co najważniejsze, w przyszłości na stronie pojawią się nowe działy, gdyż jest jeszcze kilka tematów związanych z Diablo 1, które mogę wam przedstawić na łamach Kroniki.
Comments


Noktis
17-09-2015, 9:24
Na podstawie informacji z Diablo Evolution powstał jeden dział - Diablo Alpha (screeny). Rozmawiałem niedawno z Mystery'm to mówił że że są jakieś nowości na DE, to moge skorzystać w dziale Beta. Być może skorzystam, nie wiem. Sam też znalazłem kilka interesujących rzeczy odnośnie bety. Nie wiem, kiedy będzie zaktualizowany dział książki. Najpierw aktualizuje kod strony pod względem semantyki i specyfikacji HTML5. Później zajmę się aktualizacji zawartości działów. Dział książki jest prosty do zrobienia, więc mogę go zrobić w miarę szybko - nawet i dzisiaj :). Kod wszystkich działów już mam poprawiony, pozostaje kwestia optymalizacji obrazków i przekopiowania kodu.

Pawonashi
16-09-2015, 22:58
Mam pytanie - działy aktualizujesz na podstawie informacji z Diablo Evolution, czy samemu dokonujesz jeszcze jakichś odkryć?I kiedy możnaby spodziewać się aktualizacji działu o książkach Diablo?

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)