MOBILE VERSION

Autor: Noktis (21-03-2016, 23:12)

Kronika w angielskiej wersji językowej

Od dzisiaj Kronika Diablo dostępna jest również w angielskiej wersji językowej. Póki co nie jest tak rozbudowana jak polska wersja strony, ale planuję jeszcze dodać kilka działów. Gdybyście znaleźli na stronie jakieś błędy to poinformujcie mnie o tym. Zachęcam również do komentowania, jak wam się podoba wygląd strony i co byście dodali lub zmienili na stronie.

Comments


Noktis
24-03-2016, 21:38
@Fog wiem o prezentacji Davida Brevika na GDC. Newsa nie dałem z tego względu, że planuje zrobić osobny artykuł o powstawaniu Diablo i nie chce powielać treści. Większość informacji z tej prezentacji jest od dawna znana, Brevik w wielu wywiadach opowiadał o powstawaniu Diablo 1. Tutaj np. http://diablo1.ovh.org/?diablo-alpha,110 w dziale z D1 alpha napisałem, krótkie wprowadzenie o wczesnym D1. Przyjdzie tez czas osobny artykuł o tym. Niebawem zaktualizowane zostaną ciekawostki i pewnie dodam ten Diablo Pitch, który udostępnił Brevik na swoim Blogu.

Fog
24-03-2016, 19:01
http://www.gamasutra.com/view/news/268507/http://www.cdaction.pl/news-44399/diablo--zobacz-jak-wygladala-propozycja-stworzenia-gry.htmlŚwierze newsy znalezione w sieci. Nie mam weny by dać to w nowym temacie na foum, więc zostawiam tuaj. Może to też się nadaje na newsa.

Noktis
23-03-2016, 12:27
Na razie nie planuje zmiany wyglądu strony. W tamtym roku storna została dostosowana do urządzeń mobilnych oraz lifting kodu do HTML5. Zobaczymy jak będzie się rozrastać angielska wersja serwisu.

Obishedo
23-03-2016, 0:09
Jak wersja ENG się bardziej rozrośnie to się wtedy zobaczy jak to będzie wyglądać i tyle. Na chwilę obecną bardziej mi się podoba ta angielska, fakt, że jest o wiele "mniejsza" co może rzeczywiście sprawiać czytelniejszej bo nie ma tylu działów, ale jakoś bardzo mocno przykuła moją uwagę.

Noktis
22-03-2016, 21:47
Zastanawiałem się czy by nie zrobić takiego samego wyglądu zarówno do wersji angielskiej jak i polskiej. Zauważ, że wersja angielska nie jest tak rozbudowana jak polska wersja Kroniki. W wersji angielskiej jest zupełnie inny układ, typografia i kolorystyka, dlatego inaczej się prezentuje. W wersji PL w menu jest bardzo dużo pozycji dlatego można się pogubić, z drugiej strony gdyby te wszystkie pozycje co w wersji PL znalazłyby się w wersji EN, to menu byłoby bardzo długie.

Obishedo
22-03-2016, 20:34
Wg mnie angielska wersja Kroniki jest lepsza niż polska... Chodzi mi dokładnie o to, że strona jest bardziej czytelna - przynajmniej dla mnie.

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)