MOBILE VERSION

Autor: Noktis (23-04-2007, 21:34)

Spolszczenie Diablo - Battle.net.

W poprzednim newsie informowałem że szykuje dla was niespodziankę, i oto chciałbym wam przedstawić, nie jedną a dwie niespodzianki. Dzisiaj do działu Download/Spolszczenie trafiło kolejne spolszczenie do Diablo, które nazwałem Diablo Mod PL v1.1 Pro - Edycja Battle.net. Wersja ta umożliwia grę na Battle.net oraz zawiera jeszcze kilka dodatkowych bonusów, które możemy sobie wybrać w zależności od naszych potrzeb. W tej wersji przetłumaczone zostały wszystkie dialogi z Diablo oraz Interfejs gry i opisy przedmiotów. Niestety nie wszystko dało się przetłumaczyć, konflikt z programem który uruchamia spolszczenie.

Arena – to kolejna niespodzianka którą przygotowałem. Wśród bonusów które można wybrać przy uruchamianiu spolszczenia do Diablo znalazła się „Arena Dueli”. Jest to dosyć mała arena, która będzie służyć do rozgrywania specjalnych dueli na niewielkiej przestrzeni. Zasady rozgrywek na ów arenie zostaną przedstawione już wkrótce. Każdy z grających pojedynek, musi mieć uaktywniona Arenę, gdyż wystąpią problemy.

Na zakończenie chciałbym poinformować że do działu Programy trafiło kilka przydatnych aplikacji.


Comments


Tybeliann
24-04-2007, 17:27
A mi sie najbardziej podobaja zajebiscie agresywni kibce przy arenie ;p

Noktis
24-04-2007, 14:22
Przecież jasno jest napisane ze najpierw trzeba sie połączyć z BN.

Apatrz
24-04-2007, 14:10
Trzeba uruchomić ORYGINALNE diablo bez spolszczenia. Wejść na kanał BN. Nacisnąć ALT TAB włączyć program, opcje // LUDZIE CZYTAJCIE UWAŻNIE CO PISZE NA STRONIE !!

PawelXP
24-04-2007, 13:21
Mam problem...Odpalam Diablo (czyste spolszczenie), włączam w DHack wszystkie opcje, ale na BN nie chce wejść. Dlaczego?

Apatrz
24-04-2007, 11:23
Aż mnie zatkało...łza w oku Noktis pokłon ku twoim stopom !!

Raziel
23-04-2007, 21:36
OMG działa na Batku. Notkis jestes boski, szkoda że obecnie czekam na przesyłke z płytą. Bo stara mi się porysowała. Katowałem ją od 1996 roku ;) Ale jak przyjdzie to pierwsze co zrobie to uruchomie na battle necie. Dzieki wielkie długo na to czekałem.

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)