MOBILE VERSION

Autor: Noktis (04-11-2016, 20:51)

Diablo 1 będzie odtworzone w Diablo 3

Frank Pearce ogłosił dzisiaj na BlizzCon 2016, że z okzaji 20-lecia gry Diablo, oryginalne Diablo 1 zostanie odtworzone w Diablo 3. Postać kierowana przez gracza ma poruszać się w 8 kierunkach, tak jak to miało miejsce w Diablo 1 a ponadto zastosowane zostaną specjalne filtry, dzięki którym grafika ma przypominać tą z pierwszej części gry. Poniżej informacja od Blizzarda i kilka screenów.


Minęło 20 lat, odkąd pierwsi bohaterowie Sanktuarium – wojownik, łotrzyca i czarownik – zeszli do labiryntu podziemi pod Katedrą w Tristram. Na BlizzConie 2016 pamięć o pierwszej części Diablo jest wciąż żywa! W nadchodzącym roku uczcimy dziedzictwo tej serii gier, publikując niezwykłą serię aktualizacji dla wielokrotnie nagradzanej fabularnej gry akcji.

W hołdzie historii gry Diablo III zostaną opublikowane specjalne podziemia z okazji 20-lecia serii, które przeniosą graczy w mroczne, naturalistyczne labirynty z pierwszej części Diablo. W Diablo III zagości też najnowsza postać do gry – nekromantka!


Podziemia z okazji 20-lecia serii: Labirynt z pierwszej części gry powraca jako poziom w Diablo III.

  • Wspomnienia mogą zabijać: Odtworzono wydarzenia, potwory i poziomy z pierwszej części Diablo.
  • Śwież(sz)e mięso: Do gry powrócą walki z legendarnymi bossami – Diablo, Rzeźnikiem, Królem Szkieletów i Lazarusem.
  • Niesamowita technologia RetroVision™: Wyjątkowe, zainspirowane efektami z lat 90. filtry dźwiękowe i graficzne zapewnią grze „klasyczny” klimat.


Diablo 1 inside Diablo 3 - catherdral
Diablo 1 recreated inside Diablo 3 - Catacombs 1
Diablo 1 inside Diablo 3 - catacombs 2
Diablo 1 recreated in Diablo 3 engine

Comments


Noktis
05-11-2016, 22:40
@Sir Reynart, na oficjalnej stronie nie ma informacji jakoby było to czasowe. W ogóle to Blizzard straszną wtopę popełnił na BlizzCon gdy prezentowali menu ekwipunku z D1, bo pokazali ekwipunek... z moda do Hellfire "The Hell" XD

Sir Reynart
05-11-2016, 20:12
Wyczytałem ze te d1 w d3 to tylko event czasowy...słabo troche...

Kaiser
05-11-2016, 15:09
Pomysł fajny, ale niestety klimatu D1 nie da się w żaden sposób odtworzyć w D3, te screeny z resztą D1 mało przypominają, raczej taka mroczniejsza katedra z trójki. Na pewno przejdę z miłą chęcią, ale domyślam się, że nastąpi to tylko raz :(Miło by było, gdyby z okazji rocznicy odświeżyli poprzednie części i dodali je do aplikacji battle.net. To by naprawdę było coś.

Sir Reynart
05-11-2016, 0:35
Z tego co wyczytałem necro ma wymagać RoSa ale Darkening of Tristrom już może nie koniecznie... Zresztą teraz to za grosze Ros dokupisz ;)

Noktis
04-11-2016, 23:04
Tylko, że to co widać na screenach, raczej nie przypomina D1, ale sam pomysł bardzo fajny :) Ja pewnie nie pogram, bo nie mam RoSa :/

Sir Reynart
04-11-2016, 22:45
A jednak!!!Coś pięknego.Już przy wizycie Brevika i Ropera w blizzie czułem pismo nosem!Testy ponoć juz w przyszłym tygodniu chyba czas zainstalować D3 ponownie.

<<< Prev 1 2 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)