MOBILE VERSION

Autor: Noktis (27-05-2008, 17:23)

Spolszczenie do Diablo 2 Lord of Destruction

Jako że spolszczenie do Diablo 1 / Hellfire zostało już zrobione (ale jeszcze będzie kolejna wersja blink1.gif), "zangielszczenie do Diablo 2 LoD" tez zostało zrobione, to teraz przyszła pora na "Spolszczenie do Diablo 2 Lord of Destruction". Zostało ono zrobione z myślą o tych, którzy posiadają anglojęzyczną wersję Diablo 2/LoD. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie "Diablo 2 LoD Mod PL".Comments


Noktis
16-09-2008, 11:43
W nowej wersji spolszczenie do Diablo 1/Hellfie planuje zrobic taka wersję gdzie prefix, sufix i nazwy czarów, kapliczek będa w jezyku angielskim, natomisat reszta w poslkim (nazwy unikatów tez w pl) opisy tez beda po polsku.Obecnie istnieje taka opcja, ze mozesz sobie wybrac co chcesz miec spolszczone.Wybierz wersje przeznaczana dla battle.net, tam mozesz sobie wybierac co chcesz.

Maciej
15-09-2008, 21:25
A jest możliwość ściągnięcia spolszczenia, ale tylko tekstów, które mówią postacie/księgi? Bo szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się do tych wszystkich nazw przedmiotów, lokacji itp. i nie chcę tego spolszczać bo to mi trochę psuje klimat i orientację w grze. Chciałbym spolszczenie tylko tych tekstów mówionych, wiesz, co "wyskakuje" okienko z tekstem. Jest taka możliwość lub mogę to jakoś łatwo skonfigurować?

Noktis
12-09-2008, 17:30
Juz ci pisalem co to jest qlvl. Moge jeszczwe diodac ze ta wartosc ma wpływ na drop przedmiotów oraz na to czy pojawi sie w sklepie, ale tak jak napisalem wcześniej, na to sklada sie jeszcze kolka innych czynników po wiecej informacji odsylam do Jarulfs Guide to Diablo Hellfire.Co do punktów doświadczenia to tylko pytałeś sie czy bez pica eliksirów ale nic nie wspomniałeś o kapliczkach.

Maciej
11-09-2008, 15:26
No ale weźmy np. wojownika, która ma na początek 30 siły, 10 magii, 20 zręczności i 25 żywotności (czyli razem 85), a na końcu analogicznie 250, 50, 60 i 100, co nam daje łącznie 460. Czyli różnica między początkowymi statystykami, a końcowymi wynosi 375 punktów, tak? Co poziom otrzymujemy 5 pkt do rozłożenia, a że poziomów mamy 50 (przy czym jesteśmy na 1, tak więc pozostaje nam 49 awansów), czyli 245 punkty. No coś mi się tu nie zgadza... btw, to co to jest ten qlvl?:P

Noktis
10-09-2008, 15:25
Witam MaciejuA więc qlvl czyli quality level nie oznacza ze twoja postac musi miec jakis tam lvl aby wypadł ci dany przedmiot. Nie wziąłeś pod uwagę tego że istnieje jeszcze ilvl czyli item levl na na który sklada sie kilka czynników a jednym znich jest wspomniany przez ciebie qlvl. .Co do ilosci ponktow to spokojnie uzyskasz wszyskie statystyki na maxa.

Maciej
09-09-2008, 21:33
hej, ja mam takie pytanie nie do tego newsa, ale nie wiem gdzie zapytać, co znaczy qlvl? czy to znaczy poziom postaci jaką musi ona posiadać aby pojawił się dany przedmiot (to znaczy aby było możliwe by się pojawił)? Bo jeżeli tak to w Hellfire wypadają mi przedmioty na które trzeba mieć przykładowo 23 lvl a ja mam powiedzmy 17, a może się mylę? więc co to znaczy? I jeszcze jedno, jeżeli się ukończy 50 poziom i chce się mieć wszystkie punkty (chodzi mi o siłę, magię itd.) to tak czy inaczej trzeba pić eliksiry, bo same punkty z doświadczenia nie starczą, prawda? wiem że tak głupio o to pytać, bo można łatwo policzyć, ale zawsze mi się wydawało że to starczy, nie wiem dlaczego mi się tak ubzdurało :P Czekam na odpowiedzi ;)

<<< Prev 1 Next >>>


ADD COMMENT

Name

Email
(optional)

COMMENT

Characters Left

CAPTCHA

Security Code

(copy the security code from the image above)

Password

(admins only)