MOBILE VERSION

Posted by: Noktis (24-04-2008, 23:14)

Update Kroniki, Mediaplayer i Diablo Pol-1 Day

Dzisiaj Kronika powiększyła się o kolejne działy. Dodana została nowa sekcja "Wprowadzenie do gry", gdzie znajdują się wstępne informacje dotyczące gry oraz tutorial. Nowe działy w tej sekcji "Informacje Wstępne", "Wprowadzenie i Tutorial", "Interfejs Gry", oraz "Podsumowanie Sterowania". Pozostałe działy, które dodałem to: "Info o Przedmiotach", "Przedmioty Questowe", "Inne Przedmioty", "Obiekty w Podziemiach" oraz "Multiplayer" . Natomiast w sekcji Świat Diablo dodane zostały "Przedmioty w Khanduras" oraz "?bohaterowie,81".

W lewym menu pojawił się również dział "Mediaplayer", gdzie można obejrzeć różne materiały filmowe związane (lub nie) z Diablo Hellfire.
Kolejną sprawą jest to, iż dnia 13.04.2008 miejsce miało zdarzenie o nazwie "Diablo Pol-1 Day", którego celem było spotkanie się w większej liczbie graczy na kanałach Pol. W dziale Download/Video umieściłem krótki filmik nagrany w przeze mnie w tym dniu. Film przedstawia kanały Pol-1, Pol2 i Pol-3. Film można obejrzeć również w mediaplayerze, który dzisiaj został dodany do Kroniki.

Poniższy obrazek został zmontowany przez Rlyeh i prezentuje prawie wszystkie osoby które przewinęły się w tamtym czasie przez kanal Pol-1
Diablo