MOBILE VERSION

Archiwum

Wczesna wersja Diablo 1 na E3 1996

Autor: Noktis on

W serwisie YouTube pojawił się kilkusekundowy filmik ukazujący wczesną wersję gry Diablo 1 zaprezentowana na targach E3 w 1996 roku (Electronic Entertainment Expo). Na filmiku możemy zaobserwować stary interfejs gry oraz wczesne wersje grafik przedmiotów znajdujących się w inwentarzu. Filmik można obejrzeć poniżej.

:: 1


Zniżka na grę "Orcs Must Die!"

Autor: Noktis on

Z przyjemnością pragnę poinformować iż czytelnicy naszego portalu mają szansę otrzymać zniżkę na zakup gry "Orks Must Die!" w sklepie <b>www.muve.pl</b> wystarczy tylko przy zakupie podać kod zniżkowy o treści <b>ORKI-MUVE-2011</b> Jest to zniżka 5zł od ceny „dla ciebie” - kod jest nieograniczonego użytku i każdy może z niego swobodnie skorzystać. Sposób użycia – należy wybrać grę w sklepie, przejść „do kasy” i tam jest miejsce na wpisanie tego kodu

Gra "Orks Must Die! / Śmierć Orkom!" jest grą stworzona przez twórców Age of Empires. Więcej informacji na temat gry oraz link do komiksu ze świata Orcs Must Die znajdziecie w poprzednim newsie.

:: 0


Komiks ze świata "Orcs Must Die!"

Autor: Noktis on

Jako że nasz portal współpracuje przy promocji gry "Orcs Must Die! Śmierć Orkom!", pragnę poinformować, iż <b>Cenega</b>, oficjalny partner firmy <b>Robot Entertainment</b> w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że pod <a href="http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1466" target="blank">tym adresem</a> dostępny jest do pobrania komiks w polskiej wersji językowej inspirowany <strong>Orcs Must Die! Śmierć Orkom!</strong> Na 19 stronach przeczytacie historię wprowadzającą w fabułę gry oraz zobaczycie grafiki koncepcyjne. Orcs Must Die! Śmierć Orkom!  ukaże się już w ten piątek i zostanie wydana w dwóch wersjach językowych do wyboru – pełnej polskiej lub angielskiej.

:: 0