MOBILE VERSION

Archiwum

Tak mógłby wyglądać Cow Level w Diablo 1

Autor: Noktis on

Zainspirowany sekretnym poziomem w Diablo 3, czyli lokacją <em>Whimsyshire</em> potocznie nazywaną "<em>Pony Level</em>", postanowiłem zrobić sekretny poziom w grze Diablo. Poniższy filmik ukazuje jak wyglądał by <strong>Cow Level</strong>, gdyby Diablo 1 zostało wydane dzisiaj.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/q_qh4EDurZM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

:: 3


Diablo Junior na GameBoy

Autor: Noktis on

Kilka dni temu w serwisie <i>Shack News</i> pojawił się artykuł w którym <em>David Craddock</em> z Blizzardu podaje, że niegdyś studio Blizzard North pracowało nad grą <strong>Diablo 1</strong> przeznaczoną na konsolę <strong>Game Boy</strong>. Wersja ta miała być prequelem oryginału i wzorować się na serii <em>Pokemon</em>. Craddock ujawnił również, że projekt nosił nazwę <strong>Diablo Junior</strong>. Ta informacja może być zaskakująca jednak nie do końca, gdyż już w roku 2007 pojawiły się informacje jakoby Blizzard niegdyś pracował nad Diablo przeznaczonym na GameBoya, jednak nie było żadnych dowodów by potwierdzić te doniesienia, aż do dzisiaj. Po więcej informacji zapraszam do zaktualizowanego działu <a href="http://diablo1.ovh.org/?diablo-na-gameboy,118">Diablo 1 na Gameboy</a>. Znajdziecie tam zdjęcia, filmiki oraz szczegółowe informacje dotyczące tej wersji gry.

:: 0