MOBILE VERSION

Archiwum

2011 Mod of the Year Awards

Autor: Noktis on

Dzisiaj wystartowała kolejna edycja konkursu <b>Mod Of The Year Awards</b> organizowanego przez serwis ModDB.com. Jeśli chcecie oddać głos na mojego moda do Diablo 1 o nazwie <strong>Diablo The Awakening</strong>, to przejdźcie na stronę <b><a href="http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening">http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening</a></b> i kliknijcie zielony przycisk "<b>vote for this mod</b>".

:: 0


Diablo 2 Forteca Pandemonium Animacja 3D

Autor: Noktis on

Na kanale <strong>Diablo Chronicle</strong> w serwisie <b>YouTube</b>, pojawił się filmik prezentujący animację <strong>Fortecy Pandemonium</strong>, która znajduje się w 4 akcie gry <strong>Diablo 2</strong>. Autorem modelu jest <b>Anubin</b>, który już wcześniej stworzył model Tristram 3D.

Animację Fortecy Pandemonium można obejrzeć poniżej:

:: 1


Seria Diablo wśród 20 najlepszych gier

Autor: Noktis on

Ukazał się pierwszy magazyn wydany przez <b>World Gaming Executives</b> - organizację, która zrzesza 30 tysięcy przedstawicieli branży gier. Znalazła się w nim lista 20 najlepszych gier według developerów.

<em>W specjalnej ankiecie tysiąc twórców gier wskazało swoje ulubione produkcje. Wynika z niej, iż wśród developerów największą popularnością cieszy się <b>Baldur’s Gate</b>. Na drugim znalazła się seria <strong>Diablo</strong>, zaś na trzecim mamy cykl <b>Curse of Monkey Island</b>

Źródło: cdaction.pl</em>

Dwadzieścia najlepszych gier według developerów:

:: 0