MOBILE VERSION

Archiwum

Mod roku 2009 - Konkurs

Autor: Noktis on

Serwis ModDB ogłosił konkurs na wybór moda roku 2009. Korzystając z okazji chciałbym zachęcić do oddawania głosów na stworzonego przeze mnie moda do Diablo 1 - [url=http://diablo.ovh.org/awake/]Diablo Przebudzenie[/url]. W celu oddania swojego głosu na moda Przebudzenie, wystarczy wejść na tą stronę <a href="http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening" target="_blank">http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening</a> i nacisnąć przycisk "Vote for Mod", tak jak pokazane to jest na poniższym obrazku.

<div class="center"><a target="_blank" href="http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening"><img src="gfx/news/moddb-vote2009.png" alt="Mod of the Year 2009" style="border: medium none ;" /></a></div>
Głosowanie nie wymaga rejestracji użytkowników, lecz głos oddany przez niezarejestrowanego użytkownika jest dużo słabszy niż głos oddany przez użytkownika, który ma już swoje konto w serwisie ModDB, wiec jeśli możecie to załóżcie sobie konto w serwisie ModDB. Niezarejestrowani użytkownicy mogą oddawać swoje głosy w odstępach co 3 minuty, więc jeśli po oddaniu swojego głosu pojawi się taki komunikat: "<i>Guest votes only count once every few minutes. Please try again in 3 minutes.</i>", oznaczać to będzie, iż oddany głos nie został zaliczony i należy ponownie zagłosować za kilka minut. Wszystkim osoba, które oddadzą swój głos, serdecznie dziękuję.

:: 0


Nowy adres i odnowiona Kronika Diablo 1 Hellfire

Autor: Noktis on

Pragnę poinformować iż Kronika Noktis'a zmieniła swój adres na [url=http://diablo1.ovh.org/]http://diablo1.ovh.org/[/url] jednak nowy adres strony to nie jedyna zmiana, jak pewnie zauważyliście po prawej stronie pojawiło się nowe menu w którym na okres próbny umieszczony został shoutbox (zachęcam do rejestrowania swoich nicków). Nieco zmienił się również wygląd oraz silnik strony. Część działów została uaktualniona oraz pojawiły się nowe. Z nowości na stronie to: sekcja <strong>PORADNIKI</strong>, gdzie znalazły się obszerne poradniki [url=?poradniki-bygrimgroth,137]Gromgrotha[/url] oraz [url=?pvp-luk-by-arroyo,109]Arroyo[/url], kolejna nową sekcja na stronie są <strong>INNE WERSJE</strong>, gdzie znajduje się opis [url=?diablo-spawn-shareware,116]Diablo Spawn[/url] i tajemniczy dodatek do Diablo 1 o nazwie [url=?diablo-unearthed-arsenal,117]Diablo Unearthed Arsenal[/url]. Pojawił się również nowy artykuł [url=?polska-scena-diablo-1,131]Polska scena Diablo 1[/url] opisujący historie Polskiej sceny Diablo 1 oraz dział o nazwie [url=?zbyt-wiele-diablo,138]Zbyt wiele Diablo[/url], który jest tłumaczeniem humorystycznego artykułu z "listą rzeczy" informujących nas, kiedy już za dużo gramy w Diablo. Przy tłumaczeniu tej listy pomagał mi <strong>Qin</strong>, któremu pragnę podziękować. Zapraszam również do zapoznania się z pozostałymi działami które również zostały uaktualnione.

:: 0