MOBILE VERSION

Archiwum

Diablo 1 na kalkulatorze

Autor: Noktis on

Na kanale YouTube <strong>Diablo Chronicle</strong> umieściłem filmik prezentujący Diablo 1 przerobione do wersji na kalkulator Casio. Jest to prosta imitacja gry nieco przypominająca typ gier z rodzaju <em>roguelike</em>. Krótki gameplay z wersji na kalkulator możecie obejrzeć poniżej.

:: 2


Tristram 3D v2

Autor: Noktis on

<img src="http://diablo1.ovh.org/gfx/galeria/tristram/tristram3d-v2-2m.jpg" alt="Tristram" style="float:left; padding:10px;" />Kiedyś pisałem o projekcie <b>Tristram 3D</b> stworzonym przez <b>Anubina</b>, jednego z fanów gry Diablo 1 hobbystycznie zajmującego się grafiką 3D. Tym razem Anubin postanowił odświeżyć swój stary projekt tworząc w programie <em>Google Sketchup</em> nową wersję Tristram 3D wzbogacona o ładniejsze oraz w większej rozdzielczości tekstury. Screeny z tego projektu renderowane za pomocą programu Kerkythea zostały dodane do specjalnego działu działu galerii poświęconemu staremu projektowi <strong><a href="http://diablo1.ovh.org/?tristram-3d,143">Tristram 3D</a></strong>. <div style=clear:both;"></div> Dodatkowo zrobiłem animację tego projektu, którą możecie obejrzeć na poniższym filmiku.

:: 2


Jak Diablo zniszczył Tristram

Autor: Noktis on

W serwisie <b>Dorkly.com</b> ukazała się humorystyczna animacja ukazująca scenę zniszczenia Tristram przez Diablo. W poniższej animacji wykorzystano oryginalne grafiki z gry Diablo 1. Dowiemy się również jakim cudem Deckard Cain wyszedł z tego cało. Oczywiście wszystko zostało przedstawione na wesoło.

:: 0