MOBILE VERSION

Archiwum

Diablo 1 Alpha

Autor: Noktis on

Do sekcji "Inne Wersje" trafił dział <strong><a href="http://diablo1.ovh.org/?diablo-alpha,110">Diablo Alpha</a></strong>, który poświęcony jest bardzo wczesnym wersjom Diablo 1 nazwanych przez graczy Diablo Alpha. Czytając ten artykuł dowiecie się jak początkowo wyglądała gra oraz jak z biegiem czasu zmieniał się jej wygląd oraz funkcje.

Na stronie poprawiony został również system komentarzy - teraz nie powinno już być żadnych problemów związanych z błędnym przepisaniem kodu Captha.

:: 3


Diablo Battle.net Beta

Autor: Noktis on

Po dłuższej przerwie dodany, dzisiaj został nowy dział o nazwie <strong><a href="?diablo-1-beta,112">Diablo 1 Beta</a></strong>. W tym dziale dowiecie się czym była wersja <strong>Battle.net Beta</strong>, co zawierała i jakie były różnice w stosunku do finalnej wersji Diablo. Dział ten zawiera mnóstwo informacji i screenów dotyczących wczesnej wersji gry. Zapraszam wszystkich do lektury.

:: 0


20 rocznica powstania Blizzard Entertainment!

Autor: Noktis on

Z okazji 20 rocznicy powstania Blizzarda na oficjalnej stronie "Zamieci" ukazał się news jubileuszowy:
<blockquote>W 1991 roku trzech młodych absolwentów uniwersytetu UCLA postanowiło założyć własne przedsiębiorstwo działające w branży gier komputerowych. Ich celem było tworzenie fajnych gier i dobra zabawa w trakcie ich tworzenia. Przez dwadzieścia lat to zbudowane od podstaw studio wyrosło na jedną z głównych spółek tworzących i wydających gry komputerowe, które zapewnia rozrywkę milionom graczy na całym świecie.

Dołączcie do nas na naszej nowej mini-stronie poświęconej 20 rocznicy powstania Blizzard Entertainment, by uczcić dwadzieścia lat tworzenia gier komputerowych. Jubileusz ten to także święto naszej społeczności graczy, którzy umożliwili nam osiągnięcie tego wszystkiego dzięki swojej nieustającej pasji, entuzjazmowi oraz wsparciu.</blockquote>

Strona poświęcona 20 rocznicy Blizzard Entertainment znajduje się pod tym adresem: <b>www.eu.blizzard.com/pl-pl/company/about/b20/</b>

:: 0


BlizzCon 2011

Autor: Noktis on

Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym plany organizacji swojej szóstej konwencji growej BlizzCon®, która odbędzie się w centrum konwencyjnym Anaheim Convention Center w Anaheim, w Kalifornii, w piątek 21 i sobotę 22 października 2011 roku. BlizzCon to święto globalnych społeczności graczy zbudowanych wokół uniwersów gier <i>Warcraft</i>®, <i>StarCraft</i>® i <i>Diablo</i>® produkcji Blizzard Entertainment.

:: 0