MOBILE VERSION

Archiwum

Kanał Kroniki w YouTube i nowy rekord przechdzenia Diablo 1

Autor: Noktis on

Kilka dni temu założyłem w serwisie YouTube kanał kroniki o nazwie Diablo Chronicle, gdzie umieszczane będą filmy dotyczące nie tylko Diablo 1, ale również pozostałych części gry czyli Diablo 2 i Diablo 3 . Kanał Diablo Chronicle oraz filmy w nim zamieszczone można obejrzeć pod tym adresem: <a href="http://www.youtube.com/DiabloChronicle">http://www.youtube.com/DiabloChronicle</a>.<br><br>Kolejną rzeczą o której chciałem napisać jest to, iż jakiś czas temu w serwisie <a href="http://speeddemosarchive.com/">Speed Demos Archive</a> pojawił się nowy rekord w przechodzeniu Diablo 1 wynoszący 3 min i 12 sek. Autorem rekordu jest nasz rodak Maciej 'groobo' Maselewski. Film pokazujący "szybkie" przechodzenie Diablo 1 możecie obejrzeć poniżej.<br><br><center><embed src="http://diablo1.ovh.org/player/player.swf" bgcolor="FFFFFF" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="file=hhttp://www.youtube.com/watch?v=5mRPQjXjYaA&amp;backcolor=666666&amp;frontcolor=FFFFFF" width="500" height="395"></center><br>Filmik ten można również obejrzeć i skomentować w serwisie YouTube pod tym adresem: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=5mRPQjXjYaA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5mRPQjXjYaA</a><br><br>Patrząc na ten rekord zastanawiające jest, że serwis "Speed Demos Archive" go zaakceptował, gdyż dostrzec w nim można rzeczy uznawane za nielegalne takie jak duplikowanie przedmiotów, wykorzystywanie buga Mana Shield, który czynił postać "nietykalną" (występuje w wersji starszej niż 1.07), Save/Load u Adrii aby ponownie napełnić "Sklep", montowanie filmu z kilku gier w jedna całość i w końcu wycinanie klatek z filmu aby skrócić czas gry. <br><br>Zarówno ja jak i społeczeństwo Diablo Pol-1 nie zaakceptowało by tego filmu ale jak widać "Speed Demos Archive" dopuszcza takie przekręty.

:: 4


Diablo Hellfire FAQ

Autor: Noktis on

Od czasu powstania Kroniki w końcu dodałem dział [url=?diablo-faq,115]Diablo 1 FAQ[/url] (najczęściej zadawane pytania). W dziale tym znajdziecie 22 pytania i odpowiedzi dotyczące gry Diablo 1 oraz Hellfire. Mam nadzieję, iż znajdujące się tam informacje okażą się dla was pomocne :).

:: 0


Poprawki na stronie oraz Demo Hellfire

Autor: Noktis on

Dzisiaj zmodernizowany został dział "Download", zmieniłem układ tabel oraz dodałem licznik pobrań. W dziale "[url=?bugi-w-diablo-1,70]Bugi w Diablo 1[/url]" poprawione zostały literówki, które wychwycił <b>Galbraith</b>.

Tak jak wcześniej obiecałem w dziale [url=?inne,136]Download/Inne[/url] dodane zostało zrobione przeze mnie demo dodatku do gry Diablo 1: Hellfire. Bezpośrednio można je pobrać [url=http://diablo.phx.pl/kronika/ccount/click.php?id=62]tutaj[/url]. Oto co znajduje sie, a czego zabraknie w wersji demonstracyjnej:

:: 2


Demo Hellfire juz niebawem

Autor: Noktis on

W ciągu kilku najbliższych dni na stronie powinno się pojawić zapowiadane wcześniej przeze mnie demo do Hellfire. Muszę tylko zrobić kilka zmian na stronie i myślę, że uporam się z tym w ciągu kilku najbliższych dni. Dodam jeszcze, że demo będzie zajmowało około 7 MB.

:: 10