MOBILE VERSION

Archiwum

Ekipa Torchlight 2 gratuluje Blizzardowi

Autor: Noktis on

Na oficjalnej stronie gry <strong>Torchlight 2</strong> pojawiła się notka z gratulacjami dla Blizzarda z powodu ogłoszenia daty wydania gry <strong>Diablo 3</strong>. Przypomnę tylko, że studio <strong>Runic Games</strong>, które obecnie pracuje nad grą Torchlight 2 składa się z ekipy, która wcześniej pracowała nad Diablo 1 i Diablo 2 w nieistniejącym już studiu Blizzard North.

:: 0


Diablo 3 - premiera 15 maja

Autor: Noktis on

Koniec jest bliski! Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym, że <strong>Diablo 3</strong>, kolejna odsłona w wysoko cenionej serii gier RPG akcji, opuści kuźnie Płonących Piekieł już 15 maja.

Tego dnia gracze spragnieni szybkiej akcji i niezwykłych przygód będą będą mogli wrócić do Tristram, aby odkryć spowite mrokiem tajemnice związane ze spadającą gwiazdą i rozpocząć misję ratowania Sanktuarium przed inwazją demonów. Aby zagrać barbarzyńcą, mnichem, łowcą demonów, szamanem lub czarownikiem w momencie premiery, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Battle.net, a następnie kupisz i pobierzesz<span style=color:#FCA929;">*</span> Diablo® III.

:: 0