MOBILE VERSION

Archiwum

Call to Arms - Finał

Autor: Noktis on

Znane są już końcowe wyniki turnieju Diablo 1 - Call to Arms. W walce o trzecie miejsce Battle.Nerd pokonał Lily 3:2, natomiast w finale Shade pokonał Wedge 3:0.

<center>1. Shade
2. Wedge
3. Battle.Nerd</center>

:: 0


Diablo 1 Call to Arms - półfinał

Autor: Noktis on

Rozpoczął się kolejny etap turnieju Diablo 1 - Call to Arms o którym pisałem niedawno. Z turnieju odpadli: Shensin, Vecna, FireIceTalon, Majk, natomiast do następnego etapu awansowali: Wedge, Lily, Shade, Battle.Nerd i zmierza się oni ze sobą w takim oto zestawieniu:

<center>Wedge - Lily
Shade - Battle.Nerd</center>

Zwycięzcy zmierzą się ze sobą w finale natomiast przegrani zagrają o 3 miejsce.

[color=red]EDIT[/color]
Półfinały wygrali Wedge oraz Shade i to oni awansowali do finału, natomiast Lily i Battle.Nerd powalczą o 3 miejsce.

:: 0


Blizzard Theme Park

Autor: Noktis on

Kilka dni temu Blizzard ogłosił wyniki konkursu "Blizzard Theme Park", czyli zaprojektowania parku tematycznie związanego z grami wydanymi przez Blizzard Entertainment. Poniżej w pierwszym rzędzie mamy: po lewej park związany tematycznie z Diablo natomiast po prawej jest Blizzard World czyli park związany tematycznie z wszystkimi grami Blizzarda. W drugim rzędzie mamy: po lewej park tematyczny Warcraft a po prawe park tematyczny Starcraft

<center><br><a href="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/contests/blizzardthemepark/diablo.jpg"> <img src="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/04-13-09-4.jpg" alt="" style="border: medium none ;"></a> <a href="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/contests/blizzardthemepark/winner.jpg"> <img src="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/04-13-09-1.jpg" alt="" style="border: medium none ;"></a><br><a href="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/contests/blizzardthemepark/warcraft.jpg"> <img src="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/04-13-09-2.jpg" alt="" style="border: medium none ;"></a> <a href="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/contests/blizzardthemepark/starcraft.jpg"> <img src="http://www.blizzard.com/shared/blizz-com/images/misc/04-13-09-3.jpg" alt="" style="border: medium none ;"></a> </center>

:: 0


Call to Arms - ciąg dalszy

Autor: Noktis on

Jakiś czas temu informowałem o międzynarodowym turnieju Diablo 1 o nazwie Call to Arms, wzięło w nim udział 20 zawodników w czym 3 Polaków - Marchew, Jogi i Model. Obecnie rozpoczął się drugi etap rozgrywek, niestety żaden z naszych rodaków nie awansował dalej. Marchew i Jogi zostali zdyskwalifikowani za bierna postawę w turnieju (nie rozegrali żadnej walki), natomiast Model zakończył rozgrywki z bilansem trzech porażek i jednej wygranej.
Do kolejnego etapu awansowali następujący gracze:

:: 0