MOBILE VERSION

Archiwum

Download przywrócony

Autor: Noktis on

Dzisiaj przywrócony został dział <strong>[url=http://diablo1.ovh.org/?download,73]download[/url]</strong>, który z przyczyn technicznych wyłączono kilka tygodni temu. Jeśli któryś z linków nie będzie działał to proszę mnie o tym poinformować drogą mailową bym mógł poprawić dany link.

:: 0


Kolory w Diablo 1 na Windows 7

Autor: Noktis on

Użytkownicy systemu <strong>Windows</strong> 7 lub <strong>Windows Vista</strong> często narzekają na problem związany z nieprawidłowymi kolorami w grze <strong>Diablo 1</strong>. Dlatego do sekcji <b>ARTYKUŁY</b> dodany został poradnik zatytułowany <strong>[url=http://diablo1.ovh.org/?diablo-1-na-windows-7,146]Diablo 1 na Windows 7[/url]</strong> dotyczący uruchamiania gry Diablo 1 w tychże systemach operacyjnych. Przy okazji chciałem podziękować <b>xvenomx</b> za przesłanie screena, który umieściłem w artykule.

:: 0


Prima Aprilis

Autor: Noktis on

W Prima Aprilis na stronie Diablo 3 pojawiły się oferty trzech nowych towarów, które powinien posiadać każdy fan serii Diablo. Poniżej lista nowych produktów

<strong>Deckard Cain X-Treme Gamer Blanket</strong> - czyli koc dla "ekstremalnych graczy", który optymalizuje temperaturę ciała, zapewniają największą wydajność podczas gry.

<strong>Diablo III Body Pillows</strong> - Poduszka, która zapewni nam epicki sen.

<strong>Deckard Cain GPS Voice Pack</strong> - czyli Deckard Cain w nawigacji GPS

Poniżej możecie posłuchać nawigującego Deckarda Caina

<object type="application/x-shockwave-flash" style="width:560px; height:340px;" data="http://www.youtube.com/v/e2Dv6wUoEOc">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/e2Dv6wUoEOc" />
</object>

:: 0