MOBILE VERSION

Archiwum

Błędne kolory w Diablo 1 na Windows 7 - Update

Autor: Noktis on

Zaktualizowany został dział dotyczący nieprawidłowych kolorów w grze Diablo 1 uruchamianej w systemie Windows 7. Dodane zostało oficjalne rozwiązanie problemu z DirectDraw w Win 7 32 bit i Win7 64 bit. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba już zamykać procesu explorer.exe by naprawić błędną kolorystykę. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do działu: <strong><a href="?diablo-1-na-windows-7,146">Diablo 1 Windows 7</a></strong>.

:: 1


Czy powstawała wersja Diablo 1 na Gameboy?

Autor: Noktis on

Do sekcji <strong>INNE WERSJE</strong> dodany został nowy dział zatytułowany: <strong><a href="?diablo-na-gameboy,118">Diablo na Gameboy</a></strong>. Przeczytać możecie w nim informacje zaprezentowane kiedyś przez serwis <b>Past to Present Online</b> o rzekomym powstawaniu wersji Diablo 1 na przenośną konsolę Gameboy. W tym dziale dostępne są również screeny i filmy prezentujące Diablo 1 na Gameboy'a w fazie dema technologicznego.

:: 0


Cow Level - Aktualizacja

Autor: Noktis on

Zaktualizowany został dział <strong><a href="?cow-level,79">Cow Level w Diablo 1</a></strong>. Dodane zostały nowe opisy, niektóre zostały usunięte lub zmienione oraz dodałem nowe obrazki. Wszystkich zainteresowanych informacjami na temat legendarnego Krowiego Poziomu, zapraszam do zapoznania się ze zaktualizowanym działem dotyczącym Cow Levelu.

:: 0