MOBILE VERSION

Archiwum

Diablo 3 - rekord sprzedaży

Autor: Noktis on

Dzisiaj Blizzard ogłosił, że w ciągu pierwszych 24 godzin od wydania gry <strong>Diablo 3</strong>, sprzedano ponad 3,5 miliona egzemplarzy, ustanawiając absolutny rekord dla najszybciej sprzedającej się gry PC.* Liczba ta nie uwzględnia ponad 1,2 miliona graczy, którzy otrzymali Diablo III w zamian za udział w promocji do World of Warcraft. W sumie, ponad 4,7 miliona graczy miało szansę grać już pierwszego dnia sprzedaży Diablo III - sprawiając, że była to największa premiera w historii, jeśli chodzi o gry komputerowe.

:: 0


Diablo 1 Remix - GDI Bass - Ahh, Fresh Meat

Autor: Noktis on

Jeden z użytkowników serwisu <em>oundcloud.com</em> o nazwie <strong>GDI Bass</strong>, zainspirowany grą <strong>Diablo 1</strong> postanowił stworzyć utwór składający się w dużej mierze z dźwięków wykorzystanych w Diablo 1. Remix nosi nazwę <strong>Ahh, Fresh Meat</strong> i należy do gatunku muzyki elektronicznej.

:: 0


Diablo 3 - Whimsyshire

Autor: Noktis on

Wszyscy, którzy wyczekiwali sekretnego poziomu w Diablo 3 nie zawiedli się. Jednak tym razem nie mamy do czynienia z typowym krowim poziomem, jeż z lokacją o nazwie <strong>Whimsyshire</strong>, w którym znajdują się kolorowe tęcze, kwiaty, różowe koniki itd. <em>Whimsyshire</em> jest zapewne żartem wynikającym z niezadowolenia graczy ze stylu graficznego jaki użyto w grze Diablo 3.

:: 1


Diablo 3 Zło powróciło

Autor: Noktis on

Dosłownie przed kilkunastoma minutami ruszyły europejskie serwery gry <strong>Diablo 3</strong>. Tytuł ten ukazał się po 16 latach od premiery pierwszej części diablo, natomiast od czasu premiery Diablo 2 minęło już 12 lat.

<em style="color:#A99877;"><b>Kevin Martens</b>: Dziękujemy za to, że wytrzymaliście z naszym długim cyklem deweloperskim i mamy nadzieję, że jakość i powtarzalność gry okażą się być tego warte. Cieszcie się grą. Mamy nadzieję, że grając w Diablo III będziecie bawić się równie dobrze, co my tworząc je.</em>

Minęły dwie dekady od pokonania Najwyższych Złych i wygnania ich ze świata Sanktuarium. Wróć do miasteczka Tristram i sprawdź pogłoski o gwieździe, która spadła z nieba zwiastując schyłek dziejów

:: 0