MOBILE VERSION

Archiwum

Path of Exile - klucze do wersji beta

Autor: Noktis on

Serwis <a href="http://pathofexilegame.pl/" target="_blank">pathofexilegame.pl</a> otrzymał informację od Chrisa Wilsona, głównego projektanta i producenta gry <strong>Path of Exile</strong>, iż zostanie mu przekazana pewna ilość kluczy przeznaczonych do beta testów. Klucze te zostaną rozlosowane spośród osób zarejestrowanych na <a href="http://pathofexilegame.pl/forum/">forum</a> serwisu pathofexilegame.pl. Więcej informacji znajdziecie <b><a href="http://pathofexilegame.pl/klucze-do-bety">tutaj</a></b>.

<em>Path of Exile</em> to darmowa sieciowa gra Action RPG, której akcja toczy się w mrocznym świecie fantasy - <em>Wraeclast</em>. Wydanie wersji beta zapowiedziano na sierpień 2011r.

:: 0


Item Extractor

Autor: Noktis on

Ostatnio dostałem kilka zgłoszeń dotyczących niedziałającego linku do programów służących do przenoszenia przedmiotów pomiędzy postaciami z Diablo i Hellfire. Programy ponownie zostały wgrane na serwer oraz zmieniona została ich nazwa na <em>Diablo Item Extractor</em> oraz <em>Hellfire Item Extractor</em>. Więcej informacji na temat przenoszenia przedmiotów znajdziecie w dziale dotyczącym <a href="?konwersja-postaci-do-hellfire,129">przenoszenia postaci z Diablo 1 do Hellfire</a>.

:: 0