MOBILE VERSION

Archiwum

Spolszczenie do Diablo nowe wersje

Autor: Noktis on

Dzisiaj do działu [url=?spolszczenie,98]Download/Spolszczenie[/url] trafiła kolejna wersja spolszczenia do Diablo 1 zarówno w wersji „zwykłej” (Diablo Mod PL v1.3) jak również w wersji przeznaczonej dla battle.net (Diablo Mod PL v1.7 Pro - Edycja Battle.net). Zmiany jakie doszły w tej wersji to poprawienie kilku drobnych błędów, dodałem tłumaczenie dialogów z ksiąg, gdyż wcześniej zapomniałem ich dodać, dodałem nowy interfejs graficzny z nowa czcionką (menu statystyk i panel), dodatkowo w spolszczeniu przeznaczonym dla battle.net doszły takie dodatki jak: Play v1.09 Off HD, AutoSet Map On oraz Grey Town i Grey Mode – zrobione przeze mnie tryby szarości (widzimy grę w szarym kolorze ;)) Mam również prośbę do wszystkich grających w Diablo Mod PL – jeśli napotkacie na jakiekolwiek literówki w tekstach to dajcie mi o tym znać na maila. Z góry dzięki.

:: 0


Diablo downolad

Autor: Noktis on

Dział [url=?download,73]download[/url] od dzisiaj jest ponownie aktywny. więc zapraszam do pobierania spolszczenia do diablo 1 oraz pozostałych plików.

:: 2


Kronika Noktisa - Download

Autor: Noktis on

Z przykrością informuje iż w ciągu najbliższych dni z powodów technicznych nie będzie możliwości pobierania plików z działu download. Za utrudnienia przepraszam.

:: 0