MOBILE VERSION

Archiwum

Spolszczenie

Autor: Noktis on

Prawdopodobnie w sierpniu (o ile czas pozwoli) światło dzienne ujrzy nowa wersja spolszczenia do Diablo 1 oraz Hellfire. Oprócz drobnych poprawek w dialogach istotną zmianą będzie przywrócenie oryginalnych angielskich nazw magicznych przedmiotów, gdyż polskie nazwy brzmią nieco dziwacznie. Również pewne problemy wynikają z formy żeńskiej i męskiej dla affixów w języku polskim ( w angielskim jest tylko jedna forma dla affixów). Natomiast opisy przedmiotów nadal będą po polsku [url=?spolszczenie,98]Spolszczenie[/url] wyjdzie w wersji "zwykłej" oraz przeznaczonej dla Battle.net. Wersja dla Battle.net będzie zawierała dodatkowe funkcje przydatne w trybie multiplayer, takie jak arena dueli, autokill protection, itd. Aktualne wersje spolszczenia dostępne są w dziale[url=?download,73] download[/url].

:: 2


Diablo Cup

Autor: Noktis on

<b>Etesis</b> stworzył i opublikował ranking <strong>DiabloCup</strong> na który składają się wyniki zdobyte na dwóch ostatnich turniejach <strong>Ressurect in Hell</strong> oraz <strong>Last Man Standing</strong>. Ladder jest otwarty i w jego skład będą wchodziły wyniki zdobyte w przyszłych potyczkach PvP. Ranking dostępny jest na stronie DiabloCup pod adresem: <b>http://diablocup.pl/</b>

:: 4


Diablo 1 - Turniej "Czar Par"

Autor: Noktis on

Znane sa juz składy turnieju Diablo 1 - "<b>Czar Par</b>", który organizowany jest przez "<em>Kronikę Polskiego BN-Retail "DiabloDa</em>y", <strong>http://diabloday.pl</strong>. Czas trwania turnieju: 9 – 25 lipca 2010 r. (może ulec zmianie).

Poniżej składy drużyn biorących udział w turnieju:

1. –> <b>Galaktyka Kurwix</b>: RS-Prizon(ZD), lvl 50 luk, Jogi[SL] lvl 50 mag
2. –> <b>The alkoholizators</b>: Devil(IB) lvl 50 mag, Model! lvl 50 luk
3. –> HoTDoG(ID) mag 50 lvl, MagCred(DoT) mag 42 lvl
4. –> Exegutor[IG] woj 49 lvl, MB.Azur[ZD] woj 50 lvl
5. –> <b>Pasterze</b>: De_Simo(IB) lvl 50 łuk, Rlyeh lvl 49 woj

:: 0


Diablo - Turniej 2x2 "Czar Par"

Autor: Noktis on

W dniach 9 - 25 lipca odbędzie się (przynajmniej takie jest założenie) turniej ekip 2 vs 2. Zawody umożliwią:

- wyłonienie najbardziej kozackiego teamu mistrzów w diabło ;]
- przypomnienie sobie, jak się w tę grę gra,
- pozwolą też właściwie odreagować stres w pracy, na studiach i tym podobnych.

Zgłoszenia par oraz solistów przyjmowane są do 9 lipca (termin może ulec wydłużeniu).
Zasady dostępne są pod tym adresem: <a href="http://diabloday.pl/?page_id=3313" rel="nofollow" target="_blank" class="postlink">klik</a>.

Informacje o tym, w jaki sposób można się zapisać: <a href="http://diabloday.pl/?p=3355" rel="nofollow" target="_blank" class="postlink">klik</a>.

Aktualny patch do Diablo to 1.09d, <a href="http://diabloday.pl/?page_id=1113" rel="nofollow" target="_blank" class="postlink">klik</a>.

Pomoc: <b>czarpar@diabloday.pl</b>

:: 0