MOBILE VERSION

Archiwum

Reklamy na stronie

Autor: Noktis on

Na stronie pojawiły się 3 reklamy googla, jedna w prawym menu i dwie w lewym. Myślę, że dobrze wkomponowały się w wygląd strony www i nikomu nie będą przeszkadzać. Ewentualne sugestie/opinie zgłaszajcie w komentarzach.

:: 2


Diablo 2 lepsze od Diablo 1?

Autor: Noktis on

W portalu <strong>onet.pl</strong> pojawił się artykuł zatytułowany "<strong>Sequele i dodatki, które przerosły oryginały</strong>" w którym zaprezentowane te kontynuacje gier, które według autora artykuły były lepsze od swoich poprzednich części. W artykule wymieniona została gra <strong>Diablo 2</strong> i została uznana za lepszą niż <strong>Diablo 1</strong>. A oto co autor napisał argumentując swoją decyzję:

<em>"Diablo II" znalazło się na mojej liście ze względu na statystykę. Osobiście nie uważam by było przełomowe w stosunku do jedynki. Prawda jest jednak taka, że na serwerach battle.net ogromna ilość ludzi zagrywa się w sequela, a nie oryginał. Dodatkowo spora część tych osób pierwowzoru nigdy nie widziała. Jasne jest więc dla mnie, że "Diablo II" przerosło poprzednika.</em>

Hmm... patrząc na "statystykę", to tanie wina również sprzedają się lepiej niż drogie wina oraz konsumenci tanich win zapewne nigdy nie degustowali się drogim winem. <em>Jasne jest więc, że tanie wina są lepsze</em> :-)

Dodam jeszcze, że parę miesięcy temu na onecie pojawił się artykuł informujący, iż gra Diablo 1 została uznana za jedną z najlepszych gier wszech-czasów.

Warto również wspomnieć, że <strong>Heores 5</strong> został uznany za grę lepszą niż <strong>Heroes 3</strong>. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z pełną treścią artykułu pod <a href="http://gry.onet.pl/28061,1623373,1,artykul.html" rel="nofollow">tym adresem</a>

:: 1


Diablo 1 Hellfire - download

Autor: Noktis on

Wystąpiły pewne problemy związane z serwerem, dlatego większa część plików w dziale download jest obecnie niedostęona. Problem ten powinien wkrótce zostać naprawiony.

[color=yellow]EDIT[/color]
Sekcja download została przywrócona. W razie jakichkolwiek problemów związanych z downloadem, proszę o kontakt mailowy.

:: 0


Diablo 1 - Turniej "Czar Par" - wyniki

Autor: Noktis on

Zakończył sie turniej Diablo 1 "Czar Par" którego zwycięzcami okazała się drużyna <b>The Alkoholizators</b>. Punktacja:

1. The Alkoholizators: 11 pkt (3/2)
2. Galaktyka WarszawiOki: 10 pkt (2/2)
3. Magiczne Paróffy: 3 pkt (2/0)
4. Pasterze: 1 pkt (1/0)

:: 3