MOBILE VERSION

Archiwum

Nowe działy, Diablo Awake Mod i Spolszczenie

Autor: Noktis on

Światło dzienne ujrzała nowa wersja moda do Diablo 1 o nazwie Diablo Przebudzenie. Nowa wersja została bardziej ulepszona, dodano nowe potwory, czary, rozne udogodnienie, ulepszono balans gry itd. Szczegółowe informacje znajduja sie na oficjalnej stronie "[url=http://diablo.phx.pl/awake/]Diablo Awake Mod[/url]".

Być może niektórzy, zauważyli, że jakis czas temu w lewym menu pojawiły się trzy nowe działy: "Credits Diablo 1", "Credits Hellfire" oraz "[url=?dialogi,64]Dialogi[/url]". W pierwszych dwóch działach zostało przedstawione Credits z menu Diablo 1 i Hellfire, natomiast w dziale Dialogi zostały umieszczone wszystkie kwestie mówione z Diablo 1/Hellfire podzielone na teksty z zadań. plotek, ksiąg, oraz testy wypowiadane przez potwory oraz naszych bohaterów. W przyszłości mam zamiar dodać do tego działu jeszcze pliki ćwiekowe oraz teksty, które nie zostały wykorzystane w grze.

Również wyjdzie nowe spolszczenie do Diablo 1 Hellfire, w którym nazwy przedmiotów, affixów, kapliczek, czarów będą w języku angielskim, bo przykładowo nie zawsze nazwa przedmiotu z affixami wyglądała dobrze. No ale to wszystko jeszcze nie teraz...

:: 0