MOBILE VERSION

Archiwum

The Greatest Video Game Villain of All Time

Autor: Noktis on

Wreszcie krwisty bój dobiegł końca. Wszystko zaczęło się od 64 największych nikczemników w historii gier video, którzy wyłonili się z cienia by stoczyć bitwę by otrzymać prestiżowy tytuł "największego złoczyńcy wszech czasów".

W czwartej rundzie zmierzyli się <strong>Diablo</strong> oraz <strong>Darth Vader</strong>. W tym pojedynku minimalnie zwyciężył Darth Vader otrzymując 50.4% głosów, dzięki czemu awansował do kolejnego etapu. W finałowej szóstej rundzie zmierzyli się <b>Darth Vader</b> i <b>Kerrigan</b>. Z tej batalii zwycięsko wyszła <strong>Sarah Kerrigan</strong> otrzymując 60% głosów oraz tytuł największego złoczyńcy w historii gier video.

:: 0


Najmroczniejszy czarny charakter w Historii Gier - Diablo vs Vader

Autor: Noktis on

<b>GameSpot's "All-Time Greatest Game Villain</b>" jest okazją, aby uwiecznić największych czarnych charakterów w historii gier wideo. Począwszy od 12 sierpnia można było wprowadzać swoje własne zestawienia złoczyńców a od 26 sierpnia głosować na łotrów i bestie, które powinny przejść do następnej rundy. Czarny charakter, który otrzyma najwięcej głosów będzie awansował, aż osiągnie ostateczne zwycięstwo otrzymując tytuł najokrutniejszego z okrutnych czarnych charakterów wszech-czasów.

I tak pozostała już tylko finałowa ósemka, gdzie do boju stanęli min. <strong>Diablo</strong> oraz <b>Darth Vader</b>, więc możesz oddać swój głos na jednego z nich pod <b><a href="http://www.gamespot.com/greatest-video-game-villain/vote/battle-hub/index.html?battle_id=58" rel="nofollow">tym adresem</a></b>.

Nie zwlekaj i wybierz najmroczniejszą postać w historii gier video.

:: 0


Diablo w TVP 1 - "Celownik"

Autor: Noktis on

Dzisiaj w TVP1 o godzinie 17:25 wyemitowany został program "<b>Celownik</b>" w którym przedstawiona została historia chłopaka uzależnionego od gier komputerowych, <i>który spędza przy komputerze nawet 20 godzin dziennie a wirtualna rzeczywistość zlewa mu się z realnym światem.</i>

Ciekawostką jest to, że jako przerywniki (przejścia) w reportażu wykorzystano fragmenty z gry <strong>Diablo 1</strong> oraz nie wydanej jeszcze gry <b>Diablo 3</b>. Dlaczego akurat wybrano tą grę? Być może montażysta jest fanem serii Diablo :-) Pozwolę sobie zacytować jedno zdanie z ów reportażu: "<i>W jedną grę grałem 9 lat w sumie... Nie tak że dzień w dzień ale potrafiłem grać w jedną grę...</i>" Podczas wypowiadania tych słów na monitorze wyświetlany był gameplay z Diablo 3.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tego odcinka programu "Celownik"zapraszam <b><a href="http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/01092010-1725/2370260" rel="nofollow">tutaj</a></b>. Aby od razu przejść do historii z uzależnieniem od gry należy przesunąć suwak czasu na 9:22

:: 1


You can’t whisper to that user

Autor: Noktis on

Wczoraj użytkownicy <strong>Diablo 1</strong> przebywający na czacie <b>Battle.net</b> przy próbie "szeptania" otrzymali komunikat <em>You can’t whisper to that user</em>. Czyżby były to konsekwencje wprowadzanie nowej wersji <strong>Battle.net 2.0</strong> ?

<span style="text-align:center; display: block"><img src="gfx/news/you-cant-whisper.gif" alt="You can’t whisper to this user" /></span>

<b>EDIT</b>

Oto jaka wiadomość od Blizzarda otrzymał <b>Rlyeh</b> z serwisu <b>Diablo Day</b>, gdy zapytał o whispowanie:

<em> Hello,

Thank you for your email. The issue you are reporting appears to be a bug in the current game build and should be fixed in a future patch.

We thank you for your patience in this matter and hope you will keep enjoying the game!

Kind Regards,

Marius L.
Account and Technical Services
Blizzard Entertainment Europe</em>

:: 0