MOBILE VERSION

Autor: Noktis (06-07-2007, 20:02)

Diablo downolad

Dział download od dzisiaj jest ponownie aktywny. więc zapraszam do pobierania spolszczenia do diablo 1 oraz pozostałych plików.
Autor: Noktis (04-07-2007, 22:06)

Kronika Noktisa - Download

Z przykrością informuje iż w ciągu najbliższych dni z powodów technicznych nie będzie możliwości pobierania plików z działu download. Za utrudnienia przepraszam.
Autor: Noktis (12-06-2007, 10:52)

Diablo 1 turniej Mag & AntyMag zakończenie

Turniej Mag & AntyMag, który odbywał się na drugiej Arenie Dueli by Noktis, dobiegł końca. 26 uczestników aktywnie wzięło udział rozgrywając 116 pojedynków!
Magiem roku 2007 został Atom który rozegrał 23 pojedynki z czego 21 zakończyło się jego zwycięstwem.

Tytuł AntyMag 2007 wywalczył Dithrim, który rozegrał 18 na 19 możliwych walk turniejowych. Gratulacje dla zwycięzców! Podziękowania dla uczestników.
Dokładny rozpis wszystkich walk jest dostępny w serwisie Epicentrum Diablo
Autor: Noktis (09-06-2007, 19:59)

Diablo 1 Hellfire - nowe działy

Dzisiaj dodałem dwa nowe działy Bossowie oraz dział Kapliczki. Działy przedstawiają wartości zarówno do Diablo jak i do Hellfire. Gdyby ktoś wychwycił jakieś nieprawidłowości to prosiłbym o skontaktowanie sie ze mną, jednak wydaje mi sie wszytko jest ok smile.gif
Autor: Noktis (15-05-2007, 9:58)

Turniej Diablo 1

"Redakcja Diablo1.pl zaprasza na turniej, który rozpocznie się już w tą niedzielę tj 20 maja, na nowo powstałej drugiej już Arenie by Noktis. Na Arenie bez kolumn zmierzą się magowie, lecz nie tylko oni. Do turnieju zaproszenie są również wojownicy jak i łucznicy, którzy chcą się zmierzyć z magami walcząc w kategorii "zabójca magów". Przewidziane są dwa osobne rankingi jeden dla magów drugi dla pozostałych klas postaci. Będzie to doskonała okazja do treningu i/lub dobrej zabawy."
Zapisy przesyłajcie do Blesseda na maila blessed@diablo1.pl.
Autor: Noktis (14-05-2007, 21:56)

Spolszczenie do Diablo oraz Arena 2

Dzisiaj w dziale Spolszczenie dostępna jest kolejna wersja spolszczenia do Diablo, przeznaczonego dla battle.net. oraz „zwykłe” spolszczenie. Spolszczenie dla battle.net dostępne jest w wersji 1.6 a zwykłe spolszczenie w wersji 1.2 . Zmiany w stosunku do poprzednich wersji spolszczeń są dosyć duże, gdyż zostało już przetłumaczone wszystko co było możliwe do przetłumaczenia, jednak niektóre elementy muszą pozostać w języku angielskim (spolszczenie dla BN). Do spolszczenia została również dodana nowa arena, tym razem jest ona większa od poprzedniej, dzięki czemu bez problemu mogą na niej walczyć magowie. Na stronie pojawił się nowy dział Potwory, który zawiera wszystkie dane na temat potworów z Diablo i Hellfire. Chciałbym podkreślić iż wszystkie statystyki w tym dziale pochodzą z Jarulf Guide to Diablo Hellfire. Również do działu Multimedia dodałem nowy filmik - trzecią część „Prawie” nakręcona tym razem przeze mnie.
Autor: Noktis (14-05-2007, 9:47)

Turniej Diablo - "Jeż 2007"

Zakończył sie turniej Diablo 1 rozgrywany na Arena by Noktis - "Jeż 2007" zwycięzcą został o1o1o1(BD), który rozegrał 20 pojedynków wygrywając każdy z nich. Wyniki wszystkich walk i więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://diablo1.pl/. Pozostaje nam teraz czekać na turniej dla magów, który już wkrótce smile.gif
Autor: Noktis (12-05-2007, 21:53)

Diablo - Nowa Arena

Dzisiaj na stronie pojawił się nowy dział Multimedia, będę w nim umieszczał różnego rodzaju pliki multimedialne związane z Diablo Hellfire. W multimediach znajduje się prezentacja nowej areny dueli, którą zamierzam dodać do kolejnej wersji Spolszczenia do Diablo przeznaczonego dla Battle.net. Również zaprezentowany jest tam nowy testowy czar pochodzący z modyfikacji Diablo Hellfire Przebudzenie.
Autor: Noktis (05-05-2007, 16:38)

Spolszczenie Hellfire - Patch

W dziale spolszczenie został umieszczony patch do spolszczenia Hellfire, który poprawia błąd związany z wyborem postaci Bard. Już niebawem powinna pojawić się kolejna wersja spolszczenia do Diablo, zarówno w wersji zwykłej jak i uaktualnienie Diablo PL – Edycja BN.

Na stronie modyfikacji do Diablo Hellfire - Przebudzenie pojawiły się kolejne patche uaktualniające mod do wersji Diablo Przebudzenie v4.6 oraz Hellfire Przebudzenie v3.6.
Autor: Noktis (04-05-2007, 18:01)

Diablo Hellfire PL - nowe działy

Na stronie zostały dodane nowe działy Doświadczenie, Affixy oraz Zadania. Również zostały poprawione niektóre podstrony, gdyż były błędnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer. Już niebawem kolejne uaktualnienia Kroniki.