MOBILE VERSION

Autor: Noktis (23-08-2015, 14:27)

Diablo Evolution - Aktualizacja

Serwis www.diablo-evolution.net po kilku latach doczekał się aktualizacji. Wygląd strony został lekko odświeżony, poprawiono niedziałające linki, dodano nowe screeny oraz zaktualizowano niektóre informacje dotyczące wersji Diablo Alpha oraz download.

Poniżej znajduje jeszcze informacja jaką podesłał mi Mystery, twórca Diablo Evolution.

Minęło już ponad 10 lat, od czasu gdy rozpocząłem prace nad projektem i wciąż nie jest w 100% gotowy, co jest trochę smutne. W tym czasie było kilka prób, by zaktualizować i ukończyć stronę, ale jak zwykle nie dotrzymałem swoich obietnic. Obecna aktualizacja bazuje na innej (nieukończonej) sprzed około czterech lat, którą rozpocząłem z wielkimi ambicjami, lecz nic z tego nie wszyło.

To kolejna próba, by zakończyć projekt Diablo Evolution i naprawdę chcę pewnego dnia zobaczyć "kompletną" stronię.

Autor: Noktis (09-08-2015, 22:19)

WOODLANDS: TRISTRAM MAP

W serwisie Neutral Ground jest do nabycia mapa miasteczka Tristram wyryta na kawałku drewna. Cena mapy to $150. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie:
http://neutralgroundshop.com/collections/woodlands/products/woodlands-tristram


Tristram Woodlands
Mapa Tristram na kawałku drewna.
Autor: Noktis (07-08-2015, 22:45)

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

Strona została dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony. Kod strony głównej został dostosowany do specyfikacji HTML5. Niestety większość działów nie jest zgodna z nową specyfikacją i mogą prezentować się nico dziwnie. Zwłaszcza te, w których użyto tabelek. Dlatego działy te zostaną przepisane od nowa a niektóre z nich uaktualnione lub całkowicie zmienione. Optymalizacja strony może zająć dłuższy czas, jednak postaram się systematycznie informować o postępie prac nad stroną.
Autor: Noktis (18-06-2015, 20:00)

Diablo Przebudzenie - zmiana adresu

Zmianie uległ adres strony modyfikacji Diablo Przebudzenie:Ponadto poprawiono problemy związane z brakiem możliwości dodawania komentarzy, odświeżono kod strony oraz dostosowano ją do urządzeń mobilnych.

Autor: Noktis (17-06-2015, 16:26)

Co się stało z modem Diablo: Original Sin?

Ostatnio dostałem wiadomość na Facebooku z zapytaniem czy mam jakieś informacje na temat moda Diablo: Original Sin i to skłoniło mnie by przybliżyć wam losy tej modyfikacji.


W zeszłym roku w okresie wakacji wiele spośród największych serwisów poświęconych tematyce gier video rozpisywało się o remake’u Diablo w HD, tworzonym na silniku gry Divinity: Original Sin. Jednak nie zauważyłem aby którykolwiek serwis poruszył temat dalszych losów tej modyfikacji, a szkoda. No dobra ale co się stało z projektem? Otóż niedługo po tym jak w sieci zrobiło się głośno o Diablo: Original Sin, mod dostał C&D od Blizzarda. Czyli krótko mówiąc Blizzard zamknął projekt. Jak twierdzi docalypse (autor moda), otrzymał on telefon od prawnika Blizzarda i w rezultacie prace nad modem zostały zamknięte.


Na koniec dodam jeszcze, że po zamknięciu Diablo: Original Sin, docalypse rozpoczął prace nad nowym projektem o nazwie Divinity: Inferno, który jak nazwa wskazuje, również wykorzystuje silnik gry Divinity: Original Sin.


Autor: Noktis (01-06-2015, 20:22)

WarCraft 2 po polsku.

Tym razem coś z zupełnie innej beczki smile.gif. Na mojej stronie noktis.ovh.org pojawił się kolejny projekt - polska wersja WarCraft II BNE. Poniżej zwiastun.Autor: Noktis (30-05-2015, 23:47)

Powieść "Smocze łuski" z cyklu "Diablo: Wojna grzechu" ukaże się w czerwcu.

Oficjalna polska premiera powieści Smocze łuski z cyklu Diablo: Wojna grzechu autorstwa Richarda A. Knaaka odbędzie się 17-06-2015. Polska wersja powieści ukaże się za sprawą wydawnictwa Insignis. Obecnie cena rynkowa książki wynosi 39,99 zł.


Diablo. Wojna grzechu - Smocze łuskiCzytaj więcej >>
Autor: Noktis (29-05-2015, 17:27)

Workshop

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony Noktis' Workshop, którą uruchomiłem kilka dni temu. Na stronie będą umieszczane różne materiały związane z moimi projektami i nie tylko. Póki co działy nie zostały jeszcze w pełni uzupełnione, ale wkrótce to się zmieni. Przy okazji ogłoszony został nowy projekt, który będzie dubbingiem i spolszczeniem do pewnej gry. Więcej info za kilka dni. Adres: noktis.ovh.org. Możecie też zalajkować mojego Facebooka (póki co pusto smile.gif.


Noktis Workshop
Autor: Noktis (26-05-2015, 17:20)

Tchernobog Alpha v0.093

Wydana została nowa wersja modyfikacji Diablo Tchernobog v0.093 - poprawiono kilkanaście błędów związanych z rozgrywką. Szczegóły znajdziecie na stronie projektu mod.diablo1.eu.org


Należy pamiętać że projekt Tcherniobiog jest obecnie w fazie pre-alpha i może wiązać się to z występowaniem rożnych błędów, dlatego uruchomiony został bug tracker, za którego pomocą możecie zgłaszać błędy. Zainteresowanych odsyłam na stronę mod.diablo1.eu.org/bug/

Autor: Noktis (01-05-2015, 18:37)

Tchernobog v0.091

Udostępniona została kolejna wczesna wersja modyfikacji Tchernobog v0.091 Alpha. Wciąż nie ma dostępnych questów jednak wprowadzono kilka ulepszeń, dzięki czemu mamy możliwość dotarcia do specjalnych poziomów oraz gry na poziomie trudności Normal/Nightmare/Hell. Jak zauważyliście, nie ma czwartego poziomu trudności Torment, który jest dostępny w Belzebubie Wynika to z tego, iż poziom trudności został zwiększony. Dodano również obsługę rozdzielczości Full HD


Lista zmian dostępna jest na stronie projektu http://mod.diablo1.eu.org/Diablo Tchernobog mod