:: News
 :: Prologue
 :: Members
 :: Statute
 :: Recruitment
 :: Forum

 :: Black List
 :: Linki 

Browsed Pages:

 


News

Dodał Noktis (12-05-2008, 11:51)
Diablo Awake Mod: Test - koniec zapisów...
Oto lista osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w testach: Istredd, djlonger, gibgibon17, Gogan, Hoseczek, Kempes, Looki, Moloh, Polifen, Qin, SmokPablo, Zakrzak. Na Forum założony został temat w którym można pisać swoje spostrzeżenia. sugestie odnośnie nowej wersji "Diablo Przebudzenie Mod". Więcej szczegółów znajdziecie na stronie "Diablo Awake Mod".
Dodał Noktis (03-05-2008, 20:54)
Diablo Awake Mod – Test...
Z przyjemnością informuję, iż ruszyły testy nowej wersji modyfikacji do Diablo 1 "Przebudzenie" Więcej informacji na ten temat oraz jak zapisać się na testy znajdziecie na oficjalnej stronie "Diablo Awake Mod".

Kolejną sprawą jest to, iż niektóre osoby chcące dołączyć do Organizacji Awake Warriors i wypełniły formularz jednak nie wpisały sie do tematu, który umieszczony jest na forum, to te osoby nie zostały dopisane do AW, gdyż w dziale "Rekrutacja" wyraźnie jest napisane, że należy zarówno wysłać formularz jak i wpisać sie do specjalnego tematu umieszczonego na forum. Jeżeli te osoby nadal mają ochotę dołączenia do AW to proszę o ponowne wypełnienie formularza i wpisanie się na forum.
Dodał Noktis (21-02-2008, 17:35)
Diablo - Awake Warriors...
Witam na stronie organizacji zwanej Awake Warriors, czyli gildii zrzeszającej graczy Diablo Przebudzenie. Do Gildii może dołączyć każdy, bez względu czy gra w trybie multi player czy single player. Wystarczy tylko zapoznać się z Regulaminem i Rekrutacją. Na stronie dostępne są również podstawowe informacje dotyczące moda Diablo Przebudzenie, takie jak unikaty czy przedmioty bazowe. Zapewne dojdzie jeszcze kilka dodatkowych działów, przynajmniej mam zamiar jeszcze coś dodać ;-). Na górze prawego menu znajduje sie informacja pokazująca status serwera z którego korzysta modyfikacja. Opcja ta może być przydatna dla tych, którzy mają problemy z połączeniem się z serwerem battle.net. Wystarczy wtedy wejść na stronę i sprawdzić czy serwer jest online czy offline. Na razie to by było na tyle. Zapraszam do zapisywania sie do gildii.
 


Awake Server is offline.


Ostatnio na Forum:
 

Awake Warriors Diablo Hellfire Guild
Diablo 1 Mod
Diablo 1 Hellfire
Stare Gry
Path of Exile
Diablo 1 Mod
 
 

All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone
 Copyright © Awake Warriors, by Noktis